بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في جولف فيوز

22 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله760م فيو جولف للبيع جولف فيوز بالم هيلز

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3 غرف نوم استلام فوري فيو جولولف

    Citizen Home logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا صف اول جولف بكمبوند جولف فيوز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ٩٦٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى مشروع جولف فيوز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى برايم لوكيشن فى مشروع جولف فيوز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٣ متر مربع

    ٩٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٩٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع