عقارات 3 غرفة نوم للبيع في زايد ريجنسي, صفحة 4

118 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -خصم 25%

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ريجنسي الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل في قلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز كاشف زايد واقساط على 12 سنه

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 265م بأميز فيو بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري متشطب ف زايد رجينسي للبيع

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ريجينسي أمام نادي الاهلي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد ..

    Pyramids for real estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 270م بجوار الربوه ب524الف مقدم سعر17مليون

    Property Hills... logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري متشطب ف زايد رجينسي للبيع

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند رجنسي شقه 265متر 3غرف3حمام دور تاني

    Alfa Property logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه كمبوند زايد ريجنيسي الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في جراند هايتس

    Ammaier for real estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه كمبوند زايد ريجنيسي الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة باقساط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للمعاينه بجاردن 200م

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جاهزة للمعاينة بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 143م متشطبة بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع