عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد

631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل فى ابراج زيد استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند زد ويست متشطبه بالتكيفات

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم للبيع في زد ويست بإطلالة مميزة

    Home Valley logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف للبيع في زيد بموقع مميز

    Home Valley logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطابخ في أبراج زيد علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على بارك للبيع متشطبة بالتكييفات مطبخ

    متصدر

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Hefnawy Group logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أبراج زد أمام أتريو وكارما كاى

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجانب كمبوند الكارما بخدمات فندقيه

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع متشطبة بالتكييفات بمقدم وقسط

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و قسط استلام فورى شقة بارك فيو للبيع زيد ويست

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع، تشطيب كامل تكييفات وخزائن مطبخ

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى زيد ويست اورا تقسيط 10 سنين

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست تشطيب كامل ووايد فيو

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة للبيع في Y Tower | فيو مفتوح على البارك

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أبراج زيد 20 floors Y Tower الشيخ زايد

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فاخر فيو لاند اسكيب للبيع - ابراج زيد -اورا

    Rokn Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه مميزه بابراج زد متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع