عقارات 3 غرفة نوم للبيع في زايد ديونز كومبلكس

32 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ب اقل سعر في الماركت في الشيخ زايد 134 م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ديونز 165 متر ب اقل سعر بالسوق و اطول سداد

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساحة 188 متر + حديقة خاصة 123م

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل- كمبوند زايد ديونز-موقع مميز .

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع في كمبوند زايد ديونز

    DMG logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 165م بأقل سعر في V Levels بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف زايد كمبوند زايد ديونز سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف زايد كمبوند زايد ديونز سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد 198م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي وصله دهشور في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطبه في زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام شهور شقة بينتهاوس 220م ف ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطبه في زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبه بالكامل بأجهزة ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

2