شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 25

4,988 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف بيفرلي هيلز متشطبه بالكامل استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك مقدمك شقه + حديقه بالتشطيب تقسيط زايد CALMA

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ريجينسي – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند فاي من سوديك | الدور الأول

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في بيفرلي هيلز – ويستاون

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في بيفرلي هيلز – ويستاون

    RE/MAX Everest logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في بيفرلي هيلز – ويستاون

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بموقع مميز -فيو مفتوح

    RE/MAX Everest logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م متشطبه فى قلب الشيخ زايد بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أول سكن 170م كمبوند الخمائل مرحله اولى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بيفرلي هيلز بجانب فورتي ويست وستريب مول

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند زايد ريجينسي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بجاردن متشطبة موقع مميز قسط علي4س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – لوكيشن مميز تقسيط 10 سنوات

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في كمبوند ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن بجانب بيفرلي هيلز من سوديك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 10 سنين في 154م استلام سنه ونص

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع