تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في الباتيو

6 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر للبيع متشطب في كمبوند الباتيو 6

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس للبيع في كمبوند باتيو 6

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-تشطيب سوبر لوكس ف الكومباوند بالفرش والاجهزه

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-تشطيب سوبر لوكس ف الكومباوند بالفرش والاجهزه

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في لافيستا الباتيو ٦ اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-متشطب الترا سوبر لوكس و مفروش باقل سعر معروض

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع