شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 68

1,785 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصة الشهر و احجز شقتك 100م بسعر المتر27 الف

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م مفروشة اورا الشيخ زايد إيجار 55 ألف شهر

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة في زيد الشيخ زايد – تشطيب فاخر

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةم120 استلام فوري تشطيب كامل من ساويرس قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط حسب مقدرتك امتلك شقتك باقل سعر في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة+ تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م + تراس 28م أور الشيخ زايد

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م بسوديك ويست

    Remax Style logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م + حديقة خاصة في بيفرلي هيلز –زايد

    Property Hills... logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند زد الشيخ زايد بسعر مميز جدا

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 185م بحديقة خاصة في بيفرلي هيلز

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م بأفضل فيو لاند سكيب في زيد الشيخ زايد

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع