شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 11

1,785 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بالتكييفات في فورتي ويست سوديك

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند كاذا بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنب مول العرب قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كازا فيو لاندسكيب

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في أركان بالم 205 استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأبراج زيد الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – أبراج ZED – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة بالكامل بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ZED West New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وتشطيب فندقي بأقل سعر من الشركخ

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في E2 بمساحة 102 متر بموقع مميز

    Home Valley logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نص تشطيب في تيراس استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب الشيخ زايد شارع النزهه

    Selection Code logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فوري 90م في Kayan زايد قسط على 4 سنوات

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت | إعمار - موقع مميز جدًا

    Flag square Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع موقع مميز امام بفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن شقة متشطبة استلام 2027 للبيع في زي

    Rokn Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر شقة للبيع في كازا سوديك | تشطيب كامل

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر شقة للبيع في كازا سوديك | تشطيب كامل

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أرضي بجاردن بموقع مميز ببفرلي هيلز تحت سعر الماركت

    Triple V Real Estate Consultancy logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع