عقارات للبيع في بالم هيلز, صفحة 8

582 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 748 الف ع 10سنين امتلك شقة ف بالم هيلز اليكس

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 32% برايم لوكيشن سي فيو- بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٦٠٬٥٦٧ جنيه

    شقة Resale للبيع 119م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 197م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١١١٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Lower للبيع 242م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 383م بموقع مميز جدًا في بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز اسكندريه

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الاسكندرية من بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع أرضي بجاردن كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م ( Palm Hills Alexandria )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 384 م ( Palm Hills Alexandria ) استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٣٨٤ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير للبيع 179م فيو جرين سباين بحري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز بمقدم ٦٠٥ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين فى بالم هيلز بالباكيه وقسط على 9 سنين

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م ( Palm Hills Alexandria )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 198م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م 3 غرف للبيع كمبوند بالم هيلز الأسكندريه

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع