عقارات للبيع في جراند فيو, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع 186م كومباوند جراند فيو سموحه

    Rich House for real estate logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 202م سموحة ( جراند فيو )

    Inspire Homes logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 186م سموحة ( جراند فيو )

    Inspire Homes logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي كوبري 14 مايو

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات 5 سنوات مطلات مفتوحة عي النادي

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (جراند فيو) 186 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 129 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سموحة فيو علي 14 مايو

    JMG logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (جراند فيو) 272 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (جراند فيو) 209 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة فيو مفتوح علي شارع 14 مايو

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بفيو مفتوح علي نادي سموحه وتسهيلات 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 262 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٥١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( جراند فيو )

    JMG logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سموحة ( جراند فيو )

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

1