عقارات للبيع في سبورتنج, صفحة 2

121 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سبورتنج (ثاني نمره من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360 م سبورتنج (ش أبوقير - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 320 م سبورتنج (خطوات من ش ابوقير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سبورتنج (الترام امام النادى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سبورتنج (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م سبورتنج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سبورتنج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م - سبورتينج - خطوات من البحـر

    Next Estate logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سبورتنج

    New Home for Realestate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م سبورتنج ( متفرع من ش حلمي بهجت )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور حلمي بهجت بدوي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سبورتنج (شارع ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع - سبورتنج

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م - سبورتنج (ش الاقصر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م سبورتنج ترام مباشر | فيوهات النادى

    BABEL Real Estate logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م في الوزارة ابو قير مباشر | اول سكن

    BABEL Real Estate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح على نادي سبورتنج

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح علي ش اجاتون

    Remax Professional. logo image

    شارع اونيس ( اجاتون ), سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد فيو مفتوح علي البحر

    Remax Professional. logo image

    شارع الدلتا, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م - سبورتنج - بانوراما بحر -

    Elite Groupe logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سبورتنج (تاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سبورتنج

    New Home for Realestate logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع سبورتنج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م سبورتنج (متفرع من ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع