عقارات للبيع في حي ثان المنتزة, صفحة 4

216 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م - بولكلى - خطوات من مصطفى كامل

    Next Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - المندره - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النبوى المهندس

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م - المندره

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - العصافرة - بحري

    New Home for Realestate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح كاملة العدادات 2 اسانسير

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع أطلس - مساحة 80 متر

    Remax Top Agents logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع - العصافرة - مساحة 265 متر

    Remax Top Agents logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م - المنـدره بحـرى

    Next Estate logo image

    شارع المدينه المنوره, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع ملك حفني, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م المندرة خطوات من ش جمال عبد الناصر

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مدخل فندقي الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع القاسم-طريق مصطفى كامل, المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م المندرة بحري

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م - المنـدره - شـارع شيراتون

    Next Estate logo image

    شارع مسجد المندره, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 150م مصطفى كامل – شارع أبو قير

    Baytak. logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م المندرة بحرى | بسعر 4.000.000

    BABEL Real Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - المندرة بحري - مساحة 135 متر

    Remax Top Agents logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - المنتزة أبراج الشيراتون - مساحة 145 م

    Remax Top Agents logo image

    المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي فيو مفتوح بالكامل شقه مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامى 100 م ( ش جمال عبد الناصر )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع جمال عبد الناصر, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ملاهي المعمورة الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    كورنيش المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م - ابراج شيراتون المنتزه - فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للببع 135م العصافرة (متفرع من طريق الجيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المنتزة (ابراج شيراتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع