شقق للبيع في صوارى, صفحة 26

643 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري أبو زهرة )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٢٩٬٤٠٧ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى صوارى خلال 6 شهور مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند صواري المصريه السعوديه

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 164م للبيع بأفضل سعر ( كمبوند صواري )

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126 م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في أبو زهرة ( العمارات المنفصلة )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٧٨٬٩٥٥ جنيه

    شقة للبيع 212 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م صواري (واجهة بحرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164 م صواري (افينيو فيرست)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م صواري (واجهة بحرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194 م صواري(ابراج Water Front الايقونيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139 م صواري (سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 106 م صواري (حي المستثمرين - قطعة 17)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤١٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205 متر كمباوند(صواري )

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 183 م بأبراج واتر فرونت بحي صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم اخر فرصه قبل زياده الاسعار و احجز الان

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع