شقق للبيع في بالم هيلز, صفحة 6

366 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز بمقدم ٦٠٥ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين فى بالم هيلز بالباكيه وقسط على 9 سنين

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م ( Palm Hills Alexandria )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 198م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م 3 غرف للبيع كمبوند بالم هيلز الأسكندريه

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٣٧٬١٦٠ جنيه

    شقة للبيع 161م بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه179م+nanny's room فيو جرين سباين بحري بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بفيو جرين سباين بحري بالكامل بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٤٦٨٬١٣١ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على البلازا و جرين سباين

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣١٣٬٣٢١ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٢٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 213م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م بالم هيلز " اسكندرية ".

    Coldwell Banker Platinum logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٩٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٣١٣٬٣٢٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٢٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 161م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مميزة جدا استلام فورى فى بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز اسكندريه استلام فوري 149 م

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – استلام فوري – بالم هيلز في الإسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على جرين سباين

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١١ جنيه/متر مربع