شقق للبيع في حي شرق, صفحة 41

3,627 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحه (مروج ايفوري)

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م كفر عبده (سانت جيني - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360 م سبورتنج (ش أبوقير - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مشروع The One – سموحة | استثمار مضمون

    Baytak. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - لــوران - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - لـوران - شارع شعراوى مبـاشـر

    Next Estate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - سابا باشا

    Next Estate logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 280م في سموحة بالقرب من جرين بلازا

    Jewar Real Estate. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م - رشدى - شارع ابوقير رئيسى

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة الريسيبشن فيو مفتوح على البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحة - بجوار مستشفي الأندلسية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل عمارة براند

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو رفيع, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل خدمات كاملة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م سموحه شارع النصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 254 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٤٠٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 124 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤١٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م مصطفى كامل (أمام محطة الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي استلام فوري فيو مفتوح على فيلات

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118م سموحة - كومباوند VIDA

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م - السيوف ترام

    Next Estate logo image

    السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري السعر شامل باكيه جراج

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع