دوبلكس للبيع في حي شرق, صفحة 3

75 عقارات أخرى
  • 21

    دوبلكس

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تريبلكس للبيع 220م ستانلي (خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى كفر عبده - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـع شقـة دوبـلكـس 715 متر في لوران صـف اول بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    7

    7+

    ٧١٥ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 500 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 420 م لوران (ش الاقبال )

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 420م ( بيتك في النادي ) , شارع النقل

    Wealth Platinum logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع 281 م سموحة (كمبوند سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٥٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على البحر شامل 2 تكييف كونسيلد

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    6

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 345م كفر عبده ( تقاطع سانت جيني )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 420 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 250م رشدى (شارع المعسكر الرومانى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع المعسكر الرومانى, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع – زيزينيا

    New Home for Realestate logo image

    شارع امين يحيي, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس الأحلام في سكاي لاين

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ٧٤٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180 م لوران ( ش الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 250 م رشدي (ش سوريا - عمارة براند

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 145م كليوباترا

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 262 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٥١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 320 م +100 روف سموحه(شارع فوزى معاذ)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 400 م ستانلي ( تاني نمره من البحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 1250م رشدي( شارع سوريا)

    Wealth Platinum logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 250م كفر عبده - ش خليل المصري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275 م لوران (ش ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 340م مصطفي كامل (شارع ابو قير).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 270م سموحة ( كمبوند جراند فيو )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 229 م لوران (ش احمد ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع احمد ذو الفقار, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع