بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية, صفحة 4

87 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة مقدم 25% تسهيلات 6 سنوات موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد حتي 8 سنوات بالسعر القديم

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لإعادة البيع 273م ( Palm Hills - Alex )

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٨٠٬٤٩٠ جنيه

    تسهيلات علي اطول فتره سداد،فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 1,300 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا Lower للبيع 242 م (بالم هيلز الإسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٬٩٦٨٬٧٥٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس-فيو مفتوح علي بحيرة والنادي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون (V2) لاعادة البيع 392م Palm hills

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    6

    ٣٩٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا للبيع 247 م مباني - 40 م بنتهاوس بالم هيلز

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في صواري بتشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في صواري مطلات البحيرة 5 غرف حديقة خاصة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جديدة في بالم هيلز الاسكندرية

    Smart Medium logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    7

    ٤٣٦ متر مربع

    ١٧٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع