عقارات 3 غرفة نوم للبيع في فلمنج

52 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 140م فلمنج - شارع احمد باشا ترك -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع أحمد باشا ترك, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م فلمنج (ش مصطفي كامل الرئيسي )

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في فلمنج - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م فلمنج - علي الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م فلمنج (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م فلمنج (علي الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج المساحة : 210 م

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فلمنج المساحة 170

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠م خلفي برج الفيروزه فلمنج شارع احمد ترك. .

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م فلمنج - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م فلمنج ( على الترام )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م فلمنج (علي الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - فلمنج - شارع أحمد باشا ترك

    Next Estate logo image

    شارع أحمد باشا ترك, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م فلمنج خطوات من ش مصطفي كامل

    Rich House for real estate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصلح سكني او اداري فيو مفتوح مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 125م , شارع الفتح , ( فلمنج ) ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 335 م فلمنج (على الترام مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م - فليمنج - عبدالفتاح الطويل

    Next Estate logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - فلمنج - شارع عبد الفتاح الطويل

    New Home for Realestate logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م , فلمنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فلمنج ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج المساحة : 210 م

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فلمنج ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج امام محطة ترام فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع