مكاتب للبيع في القاهرة, صفحة 10

2,751 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اشتري مكتبك كاش وهتاخد 100% كاش باك وايجار الزامي

    The Map Investments logo image

    ايفورى بلازا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ليك فيو متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك في بوليفارد مستقبل سيتي بسعر متر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في ميفيدا اقل سعر في السوق للبيع في التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري بالتقسيط علي البلازة أقل سعر متر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٨٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة اداريه باطلالة مباشرةعلي البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع-ميدان تريفيوم-استلام فوري وكامل التشطيب

    East wing logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣١٤٬٤٧٥ جنيه

    مكتب فاخر في بالمت من بالم هيلز القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة اداريه باطلالة مباشرةعلي البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 80 متر للبيع واجهة مميزة علي محور الامل

    Dastan Real Estate logo image

    جولدن تاور 1, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب 450متر للبيع في سومو بوليفراد مدينةالمستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بدون تشطيب للبيع 130 متر في سمو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مساحة250م للبيع في سوموبوليفارد مدينةالمستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد ربح 10.4% يطل علي التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 378م للبيع في ايست ووك مول - القاهرة الجديدة

    Commercial State logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مكتب متشطب بالكامل للبيع مباشرة علي مكرم عبيد

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي شارع التسعين مباشره مساحة ١٥١ متر للبيع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥١ متر مربع

    ١٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب متاجر_التجمع الخامس

    Picky Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب متاجر علي التسعين الشمالي

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري باطلاله مميزه بمدينه نصر رئيسي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم 30% وخدهم تاني كاش باك مع وقف الاقساط

    The Map Investments logo image

    جولدن تاور 1, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع ف The Ledge قرب الجامعة الأمريكيه

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٢٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادري للبيع علي دائري المعادي امام وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع – استلام فوري

    RE/MAX 1st Choice logo image

    برج سيكستي الايقوني, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب باقل من نص سعره فى الشركه فى قطاميه بيزنيس

    MRG Real Estate logo image

2

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع