محلات تجارية تجاري للبيع في سيكتور باي موداد

2 عقارات أخرى
  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه بفيو مفتوح بأقل سعر وبأعلي عائد استثماري

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر بعائد استثماري قوي بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع