عقارات تجاري للبيع في مصر الجديدة, صفحة 6

149 عقارات أخرى
  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٧٤١٬٢٩٠ جنيه

    مكتب فخم للبيع في فالوري الثورة بسعر مميز

    Next Door Consultancy logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل مميز – أرض الجولف، مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    وحدة طبية

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفي للبيع في مدينة نصر موقع مميز

    One Way logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٢٬٥٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٢٠م للشركات والمقرات الاداريه ارضي بمدخل خاص

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالقرب من ميدان روكسي

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بسنتر تجارى بمصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • طابق كامل - استوديو - 4 حمامات للبيع في شارع عبد السلام فريد - الماظة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    طابق كامل

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دورين ارضى واول لجميع الاغراض بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    شارع عبد السلام فريد, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 36م بمنطقة حيوية تشطيب سوبرلوكس

    Oscar logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    معرض

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    للبيع معرض 200م بموقع مميز ميدان سفير مصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    مطعم

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تجارية 350م بجوار قصر البارون مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • طابق كامل - استوديو - 1 حمام للبيع في شارع النزهه - الماظة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    طابق كامل

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور اول اداري مرخص٤٠٠م نصف تشطيب ش النزهه الرئيسي

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي للبيع استلام فوري جاهز للاستلام الفوري.

    Shield - DR3 logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة فاضية ٦ ادوارتجارى ادارىللبيع٢٧٠٠محديقة٦٠٠م

    الياسين العقارية logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل+ ارضي مرتفع بمنطقة حيوية بمصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • طابق كامل - استوديو - 5 حمامات للبيع في شارع عبد السلام فريد - الماظة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    طابق كامل

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى واول لجميع الاغراض موقع مميز بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    شارع عبد السلام فريد, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    ٧٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    محل

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تجاري ارضي واول بمساحه خارجيه وجراج

    ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    بناية كاملة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى للبيع موقع متميز بشارع الثورة بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٤٬٥٠٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب برخصة اداري بقلب مصر الجديدة ميدان روكسي

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    عيادة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تصلح لجميع لاغراض الاداريه والطبيه موقع مميز

    ElGammal real estate logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بالفرش والاجهزة 240م شارع رئيسي مميز

    One Way logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه المأمون - روكسي - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    محل تجاري

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخليفه المامون تجارى متميز للبيع لجميع الاغراض

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مساحات مكتبية - استوديو - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه المأمون - روكسي - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ادارى رائعه موقع متميز بسعرمناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يصلح لمعرض او بنك او شركات موقع رئيسي مع حديقة

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ٩٥٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    بناية كاملة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة تجاري سكنى ادري بأرقي مواقع مصر الجديدة

    Dream homes logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مصر الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مصر الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…