عقارات تجاري للبيع في حي المعادي, صفحة 5

265 عقارات أخرى
  • 23

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – كمبوند أشجار دارنا المعادي

    Property Network logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بكمباوند : بافاريا تاون بسعر محروق لسرعه البيع

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع| 320 م² | المعادي الجديدة .

    Regypt logo image

    شارع 271, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 550 م² |دجله المعادي .

    Regypt logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 300 م² | المعادي .

    Regypt logo image

    شارع 256, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٥٬٤٦٥٬٧٠٢ جنيه

    محل للبيع 54 متر استلام 6 شهور فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    محل تجاري

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في المعادي متشطب جاهز للاستلام

    Catchers investment logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع متشطب بالكامل بأعلي كواليتي- استلام فوري

    Catchers investment logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 350 م² |سرايات المعادي .

    Regypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 210 متر في زهراء المعادي متشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع 4000 متر| المعادي | بعائد 8 %

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النصر, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري يصلح مكتب او معرض مرخص

    Malaz RealEstate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يصلح مكتب او معرض مرخص

    Malaz RealEstate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل صغير للبيع في المعادي جراند مول

    متصدر

    Malaz RealEstate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري بمساحة ١،٢٠٠ متر مربع للبيع في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت 300م بمدخلين خاصين في قلب دجلة المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ناصية 200م متشطب بدجلة المعادي فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 130متر متشطب في زهراء المعادي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع المستشار حسام الشافي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في المعادي الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع موقع متميز فيو مميز

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري | للبيع | سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في المعادي

    Property Network logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم مفروش علي النيل | أقل سعر | رخصه سياحيه كاملة

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مكتب 240 متر ذو عائد استثماري مميز بالمعادي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٢٨٦٬٤٧٥ جنيه

    محل للبيع 71 متر دور اول فى زهراء المعادى واجهه

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…