عقارات تجاري للبيع في النزهة, صفحة 3

145 عقارات أخرى
  • 5

    بناية كاملة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 385م تشطيب كامل في شيراتون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٠٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 600م تشطيب كامل في النزهة الجديدة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 200م بمقدم 10% حتي 10 سنين استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 130م بمقدم 10% حتي 10 سنين استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    محل تجاري

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تجارية للبيع – مصر الجديدة (شارع المنتزه)

    Property Network logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى شيراتون مباشرة اقسط على 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فورى فى شيراتون باقساط على ٦ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ٦٨٥ متر مربع

    ١١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دولكس 440 متر متشطب للبيع بمدخل خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمدخل خاص 320 متر متشطب للبيع في هيليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    مستشفي هيليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تجاري للبيع في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 1200 متر في شيراتون - الشارع الرئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع 14, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٩٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر استلام فوري في شيراتون تقسيط علي 6 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ٦٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 155م تشطيب كامل في شيراتون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 280م تشطيب كامل بالفرش في شيراتون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع في هيلوبليس مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اداري ببرج تجاري و اداري يمكن (مكتب او عيادة

    Roots Development logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٩٬٠٠٦٬٤٦٨ جنيه

    مكتب للبيع في Sky Ridge شيراتون ٦٨٥م

    New Avenue Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٦٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٥٤٠٬٥٨٣٬٨٠٦ جنيه

    مبني اداري بجراج تحت الارض للبيع مساحة ٣,٦٨٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٣٬٦٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالاثاث جسر السويس الرئيسي

    Guides Real Estate logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك للبيع 425mمتر في ميدان هيليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    1

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مقر اداري امام المطار فوري و قسط 6 سنوات

    ARC Investments logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    طابق كامل

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر مثالي مرخص للشركات الكبرى يصلح لجميع الأنشطة!

    Kayan El Aqaria logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اداري للبيع 201 متر مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    1

    ٢٠١ متر مربع

    ١١٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز علي شارع فريد سميكه للبيع -مصر الجديده

    Commercial State logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    1

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك | طريق السويس مباشرة| 0% على عشر سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع