عيادات تجاري للبيع في الشيخ زايد, صفحة 17

431 عقارات أخرى
  • 14

    عيادة

    ٩٬٠٧٧٬٢٦٠ جنيه

    عياده للبيع 93م فالشيخ زايد سعر المتر97الف متشطب

    New Arkan Properties logo image

    شارع الامل, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٧٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    عيادة تقسيط بالشيخ زايد وصله دهشور بمقدم 5% قسط 8

    Abrag Real Estate logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بالتقسيط علي وصله دهشور بالشيخ زايد مقدم 10%

    Abrag Real Estate logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٣٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٧٧٦٬٠٠٤ جنيه

    عياده للبيع86م علي الوصله دهشور مباشرة بمقدم590الف

    New Arkan Properties logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٢٤٤٬٢٢٤ جنيه

    عياده للبيع44 م عالوصله دهشور مباشرة بمقدم 300الف

    New Arkan Properties logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١٤١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬١٤١٬٥٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في موقع مميز بالشيخ زايد – سنترو زايد

    متصدر

    Steps Property logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 100% عياده 40م ع محور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في مول كاشف الشيخ زايد كلها قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة71م قلب الشيخ زايد بجوار النادي الاهلي

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استثنائية الصيدلية في الخمائل

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤١ متر مربع

    ٢٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع بمول سيلفر جيت على محور السلام

    Abrag 2 logo image

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري مقابل موقع استثماري باقل مقدم 1% في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة/للبيع/إيتابا سكوير مول/الشيخ زايد

    Home Destination logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة أو مكتب ادارى 50 متر للبيع فى موقع مميز جدا

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع السلام, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٨٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع علي محور 26 يوليو مباشرا زايد تقسيط

    Abrag 2 logo image

    محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٥١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٤٦٨٬٨٥٠ جنيه

    بجوار أركان – عيادة 52م² في Bridges، استثمار ممتاز

    محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٦٢٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده 59م تشطيب الترا سوبر لوكس سيلفر جيت

    Abrag 2 logo image

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده 42م تشطيب الترا سوبر لوكس سيلفر جيت

    Abrag 2 logo image

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في زد ويست في الشيخ زايد

    Home Destination logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٥٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 43 م في مشروع Cred ( 6 اكتوبر )

    Next Estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع