عقارات تجاري للبيع في ذا بورتال, صفحة 3

63 عقارات أخرى
  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك بيفرلي هيلز

    Ammaier for real estate logo image

1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٥٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع في ذا بوليجون سوديك

    Vira Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٦١ متر مربع

    ١١١٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري داخل مشروع Portal – SODIC

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر مفروش بالكامل جاهز للتشغيل الفوري

    Home Select for real estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري داخل مشروع Portal – SODIC

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع في البورتال - سوديك

    Zayed Homes logo image

3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – Portal – الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع- بورتال سوديك -الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب مجهز بالكامل داخل كمبوند بورتال – سوديك

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارتقِ بعملك إلى مستوى جديد مع هذا العرض المميز

    Home Select for real estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر داخل البورتال - مكتب مجهز بالكامل للبيع

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٤١ متر مربع

    ١١٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب عصري و فخم في البورتال بفرش مودرن

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع