EGP١٦٬٧٥٠٬٠٠٠
4 غرف نوم + غرفة خادمة
5 حمّامات
٢٤٧ متر مربع / ٢٬٦٥٩ قدم مربع
فيلا للبيع في أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر- مشروع O west من شركة أوراسكوم هو مجتمع سكني متكامل وعايش بالفعل ، يوفر أسلوب حياة متكامل يجمع بين السكن، والخدمات اليومية، والمناطق التجارية مش هتحتاج تخرج برا.
- يقع المشروع في موقع استراتيجي مميز بغرب القاهرة،
- بالقرب من أهم المناطق الحيوية والمدارس الدولية والمراكز التجارية
- مما يجعله خيارًا قويًا للسكن والاستثمار مع فرص نمو عالية في المستقبل.
تفاصيل الوحدة :
- توين هاوس
- المرحله : WHYT
- الاستلام : استلام فوري
- التشطيب : علي الطوب الاحمر
- المساحة : 247 متر
- الارض : 332 متر
- جاردن : 202 متر
- 4 غرفة نوم (3 ماستر)
- 5 حمام
- سعر المتر : حوالي 67,8 الف للمتر
- السعر فى الشركه حاليا في مرحله اخري مساحه 260متر حوالي 41,670مليون حوالي سعر المتر (160,269 الف للمتر)
طريقه الدفع :
- الإجمالي : 16,750,000
لماذا O West ؟
- مجتمع متكامل وحيوي من أوراسكوم :
- 4 مدارس دولية( KENT COLLAGE , BCCIS , NIS , SIS ).
- نادي رياضي بنسبه تشغليه حوالي ( 20% )
- (ملاعب كورة، بادل، سكواش، تراك، حمامات سباحه , منطقة أطفال)
- مطاعم وكافيهات (Holy Buns – FO1 Coffee – Dancing Goat – BRGR – Dara’s)
- خدمات يومية وسوبر ماركت (سعودي – Bestway – Orange – صيدليات – عيادات)
- مناطق تجارية وخدمية تعمل بالفعل
- مساحات مفتوحة وخدمات مجتمعية
الموقع :
- 5 دقائق من مول مصر
- 7 دقائق من ميدان جهينة
- 7 دقائق من مول العرب و Dandy Mall
- 10 دقائق من هايبر وان
فرصة استثماريه مميزه :
- مطور المشروع : أوراسكوم
- مجتمع عايش بالكامل وجاهز للحياة
- من اكتر المشاريع المطلوبه للايجار
- خدمات جاهزة للاستخدام
- Why to choose Citizen Home?
Operating in the market since 2014, Citizen Home is more than just a real estate company. We support you at every step from buying and finishing your home through our sister company, to renting, reselling, and upgrading your property whenever you’re ready.
توين هاوس فيو مفتوح فيو لاندسكيب استلام فوري
- يقع المشروع في موقع استراتيجي مميز بغرب القاهرة،
تفاصيل الوحدة :
- توين هاوس
- المرحله : WHYT
- الاستلام : استلام فوري
- التشطيب : علي الطوب الاحمر
- المساحة : 247 متر
- الارض : 332 متر
- جاردن : 202 متر
- 4 غرفة نوم (3 ماستر)
- 5 حمام
- سعر المتر : حوالي 67,8 الف للمتر
طريقه الدفع :
- الإجمالي : 16,750,000
لماذا O West ؟
- مجتمع متكامل وحيوي من أوراسكوم :
- 4 مدارس دولية( KENT COLLAGE , BCCIS , NIS , SIS ).
- نادي رياضي بنسبه تشغليه حوالي ( 20% )
- مناطق تجارية وخدمية تعمل بالفعل
- مساحات مفتوحة وخدمات مجتمعية
الموقع :
- 5 دقائق من مول مصر
- 7 دقائق من ميدان جهينة
- 7 دقائق من مول العرب و Dandy Mall
- 10 دقائق من هايبر وان
مساحة العقار
٢٬٦٥٩ قدم مربع / ٢٤٧ متر مربع
عدد غرف النوم
4 + غرفة خادمة
الحمامات
5
متاح من
١١ مايو ٢٠٢٦

أو فيوز
1, 2, 3 و 4 غرفة نوم
المطور العقاري:
أوراسكوم للتنميةتاريخ التسليم:
الربع الرابع ٢٠٢٩
مُقدم:
5%
أنواع العقارات:
شقة, فيلا, تاون هاوس, دوبلكس
الموقع

مؤشرات أداء الأسعار
هذا العقار تكلفته 18% اقل من المعدل سعر 4 غرف نوم في الجيزة