EGP١٠٬٧٥٠٬٠٠٠
3 غرف نوم
3 حمّامات
١٩٦ متر مربع / ٢٬١١٠ قدم مربع
تاون هاوس للبيع في فاي سوديك, مدينة زايد الجديدةVYE من SODIC
VYE 8 (دابل جيتد)
على بُعد مسافة مشي من SODIC Hub
المساحة المبنية: 196 متر مربع
مساحة الأرض: 192 متر مربع
تاون هاوس ميدل
3 غرف نوم + ليفينج
4 حمامات
غرفة مربية ومطبخ بمدخل خاص
المقدم: 10,750,000 جنيه
المتبقي: 6,250,000 جنيه
إجمالي السعر: 17,000,000 جنيه
غير شامل الصيانة واشتراك النادي
الاستلام الرسمي: أغسطس 2026
اكسايت هوم شركة متخصصة في التسويق العقاري، بنقدّم أفضل الفرص السكنية والاستثمارية في أهم المواقع داخل مصر، مع اختيار دقيق للمشروعات وخطط سداد مرنة تناسب مختلف العملاء.
إحنا بنوصلك لأفضل اختيار…
مش بس بنبيع وحدة، إحنا بنختارلك موقع مميز واستثمار مضمون في أقوى المشروعات، مع دعم كامل لحد الاستلام.
تاون هاوس ميدل 196 متر في موقع مميز فاي سوديك
VYE 8 (دابل جيتد)
على بُعد مسافة مشي من SODIC Hub
المساحة المبنية: 196 متر مربع
مساحة الأرض: 192 متر مربع
تاون هاوس ميدل
3 غرف نوم + ليفينج
4 حمامات
غرفة مربية ومطبخ بمدخل خاص
المقدم: 10,750,000 جنيه
المتبقي: 6,250,000 جنيه
إجمالي السعر: 17,000,000 جنيه
غير شامل الصيانة واشتراك النادي
الاستلام الرسمي: أغسطس 2026
إحنا بنوصلك لأفضل اختيار…
تفاصيل العقار
نوع العقار
تاون هاوس
مساحة العقار
٢٬١١٠ قدم مربع / ١٩٦ متر مربع
عدد غرف النوم
3
الحمامات
3
متاح من
١٢ مايو ٢٠٢٦

مؤشرات أداء الأسعار
هذا العقار تكلفته 45% اقل من المعدل سعر 3 غرف نوم في الجيزة
معدل سعر البيع ١٩٬٦٩٤٬٢٣٣ جنيه
هذا العقار 13% اصغر من المعدل حجم 3 غرف نوم في الجيزة
معدل المساحة ٢٢٤ متر مربع
تعتمد البيانات المعروضة على متوسط الأسعار والمساحات لجميع العقارات التي كانت موجودة على بروبرتي فايندر في الجيزة
المقدمة من

Bassel Ashraf
The X Site For Real Estate
شاهد عقارات الوكالة (90)المعلومات التنظيمية
المعلومات التنظيمية
مرجع
YEFHSZJ2YPVBX7NAVJYZT8FGKG
نُشِر
منذ ساعة واحدة
يُنصح به
طريقة الدفع
نقداً