دوبلكس للبيع في الشيخ زايد

838 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي متشطب موقع مميز في سوديك ويستاون

    West City logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر مغرى امام الربوه فى ايفوار بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - بحديقة خاصة

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في أوبرا سيتي مع حديقة بمساحة 250 متر

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي في فاي موقع مميز جداً جاهز للسكن

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه برايم ليوكيشن للبيع ف فاي سوديك

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٨٧٬٦٥٥ جنيه

    دوبلكس متشطب بقسط علي 10 سنين في نيو زايد مع سوديك

    Selection Code logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 181م بجاردن 52م بمقدم 10% تقسيط على 120شهر

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب بالكامل للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    Ammaier for real estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكاي هاوس للبيع في كمبوند كارميل من سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس للبيع – كمبوند كارميل من شركة سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس كارميل سوديك، - متشطب بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب ريسيل استلام فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحري استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة