EGP١٢٬٩٧٨٬٦٣٠
2 غرف نوم + غرفة خادمة
3 حمّامات
١١٤ متر مربع / ١٬٢٢٧ قدم مربع
شاليه للبيع في هاسيندا وترز, قسم الضبعةشالية للبيع في هاسيندا ووترز الساحل الشمالي من بالم هيلز
تفاصيل الشالية :
المساحة : 114متر + 60 متر جاردن
التقسيم : غرفتين + 3 حمام
التشطيب : تشطيب كامل
الفيو : علي اللاجون مباشرة
الاستلام : 2026
المقدم : 8,618,030
المبلغ المتبقي : 4,360,600
اجمالي السعر : 12,978,630
------------------------
مشروع Hacienda Waters هو واحد من أحدث مشروعات شركة Palm Hills Developments في منطقة رأس الحكمة بالساحل الشمالي، وبيتميز بفكرة المنتجعات الساحلية الفاخرة اللي بتجمع بين الرفاهية والطبيعة، حيث تم تصميمه كوجهة مصيفية متكاملة على البحر مباشرة مع مساحات خضراء واسعة ولاجونز ومسطحات مائية، وده بيوفر تجربة معيشية هادية ومميزة بعيد عن زحمة المدينة.
المشروع مقام على مساحة كبيرة مع تقليل نسبة المباني وزيادة المساحات المفتوحة واللاندسكيب، وبيضم مجموعة متنوعة من الوحدات زي الشاليهات والكبائن والتاون هاوس والتوين هاوس والفيلات المستقلة، بمساحات وتصميمات حديثة تناسب احتياجات مختلفة، مع إطلالات مباشرة على البحر أو اللاجونز في معظم الوحدات، وده بيزود من القيمة الجمالية والاستثمارية للمشروع.
وبيوفر Hacienda Waters مجموعة متكاملة من الخدمات زي شواطئ خاصة، أكوا بارك، حمامات سباحة، مناطق رياضية، كلوب هاوس، مطاعم وكافيهات، مناطق تجارية، ومسارات للمشي وركوب الدراجات، وده بيخليه منتجع متكامل مناسب جدًا لقضاء العطلات والاستثمار في نفس الوقت.
أما Palm Hills Developments فهي من أكبر شركات التطوير العقاري في مصر، وبتتميز بتقديم مشروعات سكنية وساحلية متكاملة بجودة بناء عالية وتصميمات عصرية، مع خبرة كبيرة في تطوير مجتمعات راقية بتجمع بين الرفاه
شالية متشطب للبيع استلام السنة في هاسيندا ووترز
تفاصيل الشالية :
المساحة : 114متر + 60 متر جاردن
التقسيم : غرفتين + 3 حمام
التشطيب : تشطيب كامل
الفيو : علي اللاجون مباشرة
الاستلام : 2026
المقدم : 8,618,030
المبلغ المتبقي : 4,360,600
اجمالي السعر : 12,978,630
مساحة العقار
١٬٢٢٧ قدم مربع / ١١٤ متر مربع
عدد غرف النوم
2 + غرفة خادمة
الحمامات
3
متاح من
١٤ مايو ٢٠٢٦