شاليهات للبيع في العلمين

2,552 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت في ستيلا هايتس شاليه120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري سوبر لوكس مفروش بالكامل بالتكيفات

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف العلمين متشطب تقسيط علي 12 سنه

    متصدر

    COB logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي في العلمين في مازرين

    متصدر

    COB logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش فيو مميز على حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بقريه ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن 120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في ستيلا هايتس شاليه 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5%شاليه بوول فيو بالتقسيط ع12

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة مُشطب بالكامل في سيتي إيدج تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ٣ غرف في كمبوند مارينا جاردنز متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 5 عالبحر بالفرش استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 5 متشطب بالفرش استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية كاملة للبحر ب لافيستا ب اقل سعر 150 م

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول علي بحر في مارينا ٦

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى العالمين مقدم 200 الف و قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 5 اول علوى

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (بورتو جولف) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضى قى مارينا 6 بحديقة كبيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في VIP الدور السابع

    Dark Real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    متصدر

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بموقع استراتيجي

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 186م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع