البحث

١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

استوديو

1

٨١ متر مربع

EGP١٬٩٦٨٬٠٠٠

استوديو
حمّام
٨١ متر مربع / ٨٧٢ قدم مربع
شقة للبيع في طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث

شقة 81م بالتقسيط بأقل معدل شهري

عرض خاص - شقة سكنية مميزة في كمبوند ليك هاوس العبور (Lake House Obour)

امتلك شقتك بمساحة 81 متر بتصميم ذكي ومثالي للاستثمار أو السكن الفردي والعائلي الصغير داخل كمبوند ليك هاوس، واستفد من عروض الأسعار الحالية مع مرونة تامة في السداد عبر خطط تقسيط ممتدة.

مواصفات وتفاصيل الوحدة:

المشروع: كمبوند ليك هاوس العبور (Lake House).

الموقع الداخلي: عمارة رقم 1.

المساحة: 81 متر مربع.

الدور: الأول علوي (موقع متميز وسهل الوصول).

التقسيم الداخلي: غرفة نوم واحدة، حمام، ريسبشن، ومطبخ.

موعد الاستلام: خلال سنتين ونصف من تاريخ التعاقد.

التفاصيل المالية لطلب الوحدة:

سعر المتر المربع: 24,300 جنيه مصري.

إجمالي سعر الوحدة: 1,968,300 جنيه مصري.

وديعة الصيانة: 8% من قيمة الوحدة.

اشتراك الجراج الخاص (اختياري/إضافي): 150,000 جنيه مصري لتأمين سيارتك.

أنظمة السداد والتقسيط المتاحة:

النظام الأول: تقسيط على 6 سنوات

المقدم المطلوب (15%): 295,245 جنيه مصري.

قيمة القسط ربع السنوي (كل 3 أشهر): 69,710 جنيه مصري (ما يعادل حوالي 23,000 جنيه شهرياً).

النظام الثاني: تقسيط على 7 سنوات (الأقل في قيمة الأقساط)

المقدم المطلوب (25%): 492,075 جنيه مصري.

قيمة القسط ربع السنوي (كل 3 أشهر): 52,722 جنيه مصري (ما يعادل حوالي 17,000 جنيه شهرياً).

يقدم المشروع بيئة سكنية هادئة ومنظمة تلبي تطلعاتك الاستثمارية في واحدة من أكثر مناطق العبور تميزاً.

الوحدة متاحة للمراجعة الفنية وحجز جدية التعاقد الفوري.
للتواصل والاستفسار عن تفاصيل المشروع والوحدات المتاحة (تليفون / واتساب): [اكتبي رقم تليفونك هنا]

الهاشتاجات المقترحة:
#العبور #مدينة_العبور #ليك_هاوس #كمبوند_ليك_هاوس #شقق_للبيع_بالعبور #شقق_تقسيط #استثمار_عقاري #عقارات_مصر #بروبرتي_فايندر #تسويق_عقاري

تفاصيل العقار

نوع العقار

شقة

مساحة العقار

٨٧٢ قدم مربع / ٨١ متر مربع

عدد غرف النوم

استوديو

الحمامات

1

متاح من

٢١ مايو ٢٠٢٦

نطاق الأسعار:

٢٥٩ ألف-٧٥٠ مليون جنيه

المقدمة من

المعلومات التنظيمية
المعلومات التنظيمية

مرجع

NMNRZ6ZE48S1XJWZMKG1FTSA70

نُشِر

منذ ساعة واحدة

طريقة الدفع

نقداً او  تقسيط

مُقدم

٢٩٥٬٠٠٠ جنيه