البحث

٤٬٦٤٠٬٧٠٠ جنيه

3

3

١٦٧ متر مربع

EGP٤٬٦٤٠٬٧٠٠

3 غرف نوم
3 حمّامات
١٦٧ متر مربع / ١٬٧٩٨ قدم مربع
شقة للبيع في روك ايدن, حدائق اكتوبر

شقة 167م² جاردن 61م² | 3غرف كمبوند Seven Residence

موقع على طريق زويل مباشرة وأقساط مربوطة بالإنشاءات —
يعني حقك مضمون قانونياً ومش بس وعد على ورق.

المساحة: 167 م² + جاردن 61 م²
3 غرفة نوم
3 حمامات

عن المشروع: Seven Residence — Harby Group

حربي جروب مطور عقاري بأكثر من 15 سنة خبرة في مصر والإمارات
سيفين ريذيدنس إشراف المعماري العالمي محرم باخوم، وهو الكمبوند الوحيد في المنطقة اللي بيربط الأقساط بالإنشاءات فعلياً.

موقع استراتيجي في حدائق أكتوبر
على طريق أحمد زويل مباشرة — سور بسور حي الأشجار

على بُعد دقائق من:
أمام جامعة زويل للعلوم والتكنولوجيا مباشرة
دقيقة من طريق الواحات
3 دقائق للدائري الأوسطي والطريق السياحي
7 دقائق لمول مصر
15 دقيقة للشيخ زايد وقلب مدينة 6 أكتوبر
5 دقائق من المتحف المصري الكبير

خدمات المشروع:
52 فدان — 75% لاندسكيب وحدائق مفتوحة
Smart Compound بشراكة Etisalat e&
بوابات إلكترونية وأمن 24 ساعة
تصميمات Mod+ الدولية
إشراف معماري محرم باخوم

السعر:
7,137,700 جنيه
كاش: خصم 35% ( 4,640,700 جنيه )

أنظمة السداد:
مقدم 10% و اقساط حتى 10 سنين

متوفر أيضاً: شقق 2 غرفه 115–130م² | شقق 3 غرف 157–177م² | شقق 4 غرف 175م²

اتصل دلوقتي واحجز معاد معاينة مجاني — الوحدات المتاحة بتخلص بسرعة.

شقق للبيع في حدائق أكتوبر على طريق أحمد زويل مباشرة أمام جامعة زويل للعلوم والتكنولوجيا بمقدم 10% وتقسيط ربع سنوي على 8 سنين، في كمبوند Seven Residence من Harby Group بقرار وزاري 2026 وأقساط مربوطة بالإنشاءات ضماناً حقيقياً للمشتري، قريب من مول مصر والدائري الأوسطي وحي الأشجار في منطقة أسعار المتر فيها في ارتفاع مستمر. استثمار عقاري في حدائق أكتوبر في كمبوند ذكي Smart Compound بشراكة Etisalat e& وتصميم المعماري محرم باخوم.

Seven Residence، Harby Group، شقق للبيع حدائق أكتوبر، شقة 2 غرفة أكتوبر، بالتقسيط حدائق أكتوبر، طريق زويل، جامعة زويل، مجمعات سكنية حدائق أكتوبر، كمبوند ذكي، Etisalat e&، أقساط مربوطة بالإنشاءات، مقدم 10%، تقسيط 10 سنين، شقة بتراس أكتوبر، بجوار مول مصر، حي الأشجار، الدائري الأوسطي، طريق الواحات، استثمار عقاري أكتوبر، سعر متر مميز، قرار وزاري 2026، محرم باخوم، عقارات للبيع مدينة 6 أكتوبر

تفاصيل العقار

نوع العقار

شقة

مساحة العقار

١٬٧٩٨ قدم مربع / ١٦٧ متر مربع

عدد غرف النوم

3

الحمامات

3

متاح من

٢٢ مايو ٢٠٢٦

مزايا

حديقة خاصة

تفاصيل المشروع

project informationproject informationproject information

شعار المطور روك للتطوير العقاري

مكتمل

روك إيدن

3 و 4 غرفة نوم

المطور العقاري:

روك للتطوير العقاري

تاريخ التسليم:

الربع الثاني ٢٠٢٣

مُقدم:

50%

أنواع العقارات:

شقة, بنتهاوس

الموقع

Map preview
مجتمع مدينة 6 أكتوبر
مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع