EGP٥٬٥٠٠٬٠٠٠
3 غرف نوم + غرفة خادمة
3 حمّامات
١٣٠ متر مربع / ١٬٣٩٩ قدم مربع
شقة للبيع في كمبوند البروج, كمبوندات الشروقشقة في البروج
للبيع
مساحة 130 متر مربع + حديقة 81 متر مربع
3 غرف نوم
3 حمامات
التسليم خلال 3 أشهر
الدفعة الأولى: 5.5 مليون
المبلغ المتبقي: 881,628
الإجمالي: 6,381,628
حتى عام 2031
للتواصل: ٠١٢٨٠٣٩٩٩٢٩
٠١٢٧٩٤٠٤٤٤٢
------------------------------------------------
كمبوند البروج (Al Burouj) هو مشروع سكني راقي ومتميز في مدينة الشروق، يمتد على مساحة 1200 فدان على طريق القاهرة-الإسماعيلية الصحراوي. طوّرته شركة "كابيتال جروب بروبرتيز" الإماراتية، ويتميز بتصاميم عصرية، خدمات متكاملة، ونسبة مساحات خضراء عالية (80% من المساحة). يقع بالقرب من العاصمة الإدارية (15 دقيقة) ومطار القاهرة (20 دقيقة).
أبرز تفاصيل كمبوند البروج الشروق:
-الموقع: مدينة الشروق، طريق القاهرة الإسماعيلية الصحراوي، بالقرب من مدينتي ومدينة المستقبل.
-المطور العقاري: شركة كابيتال جروب بروبرتيز.
-مساحة المشروع: 1200 فدان (5 مليون متر مربع).
-أنواع الوحدات: شقق، فيلات، تاون هاوس، وتوين هاوس.
مميزات وخدمات كمبوند البروج:
-أوركيد بارك: حدائق ومتنزهات طبيعية.
-ساقية الصاوي: مركز ثقافي وفني.
-مدارس كادمس العالمية: تعليم متميز.
-مركز كابيتال هيلث الطبي: خدمات صحية.
-قرية ذكية (Smart Village): لتوفير مكاتب إدارية.
-مناطق خضراء: 70 فدان مخصصة لزراعة خضروات عضوية.
---------------------------------------------------
شركة (Boundless) هي شركة عقارية حديثة بتقدم مفهوم مختلف في عالم العقارات، حيث نسعى لتوفير أفضل الفرص الاستثمارية والسكنية لعملائنا من خلال خبرة مدروسة ورؤية واضحة للسوق.
رؤيتنا:
أن نكون من الشركات الرائدة في المجال العقاري من خلال تقديم حلول مبتكرة بلا حدود تلبي احتياجات عملائنا وتفوق توقعاتهم.
مهمتنا:
نساعد عملاءنا في اتخاذ قرارات ذكية وآمنة في شراء وبيع العقارات، مع ضمان الشفافية الكاملة وتقديم أفضل الخيارات المتاحة في السوق.
ليه تختار Boundless؟
لأننا بنقدملك فرص بعناية مش أي عروض عشوائية
لأننا بنفهم احتياجاتك وبنرشحلك الأنسب ليك
لأننا بنبني علاقة طويلة المدى مش مجرد صفقة
لأن نجاحك هو نجاحنا
رسالة تحفيزية للعملاء:
لو بتفكر تبدأ استثمارك أو تدور على بيت أحلامك… Boundless هتكون شريكك في الرحلة
للتواصل: ٠١٢٨٠٣٩٩٩٢٩
٠١٢٧٩٤٠٤٤٤٢
شقة في البروج لقطة متشطبة بمقدم و اقساط
للبيع
مساحة 130 متر مربع + حديقة 81 متر مربع
3 غرف نوم
3 حمامات
التسليم خلال 3 أشهر
الدفعة الأولى: 5.5 مليون
المبلغ المتبقي: 881,628
الإجمالي: 6,381,628
حتى عام 2031
للتواصل: ٠١٢٨٠٣٩٩٩٢٩
٠١٢٧٩٤٠٤٤٤٢
------------------------------------------------
أبرز تفاصيل كمبوند البروج الشروق:
-المطور العقاري: شركة كابيتال جروب بروبرتيز.
-مساحة المشروع: 1200 فدان (5 مليون متر مربع).
-أنواع الوحدات: شقق، فيلات، تاون هاوس، وتوين هاوس.
مميزات وخدمات كمبوند البروج:
-أوركيد بارك: حدائق ومتنزهات طبيعية.
-ساقية الصاوي: مركز ثقافي وفني.
-مدارس كادمس العالمية: تعليم متميز.
-مركز كابيتال هيلث الطبي: خدمات صحية.
-قرية ذكية (Smart Village): لتوفير مكاتب إدارية.
-مناطق خضراء: 70 فدان مخصصة لزراعة خضروات عضوية.
---------------------------------------------------
رؤيتنا:
مهمتنا:
ليه تختار Boundless؟
لأننا بنقدملك فرص بعناية مش أي عروض عشوائية