منازل مزدوجة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,959 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلاتك جولف فيو باقل سعر على اطول فتره سداد!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز وڤيو مفتوح للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بأقل سعر لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر لقطه توين هاوس للبيع 301م ٥ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 5 غرف نوم في موقع مميز بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأكبر مساحة ارض في الكمبوند استلام فوري

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    295 توين هاوس فيلا باتيو أورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٧٩٩٬١٦٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في بالم هيلز موقع مميز جداً فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص | فلور دو فيل |موقع مميز

    We Comm logo image

    فليور دي فيل, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب للبيع في ليك فيو بوتيك القاهرة

    The Broker EG logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر فيلا باطلاله لاجون علي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في سيتي جيت ديار القطرية

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٧١٬٦٠٤ جنيه

    توين هاوس للبيع تشطيب مميز و على اقساط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٤٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين هاوس استلام فورى مقدم و اقساط

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فوري متشطبه سوبر ديلوكس موقع رائع-رحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت أفين القاهرة الجديدة توين هاوس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٢١٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت أفين القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٦٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة على البحيرة و المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوان ليك لوكيشن مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس ف Etoile De Ville استلام فوري

    Sweet Home Realestate logo image

    ايتوال دو فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة لفترة محدودة في أحسن لوكيشن

    Right Direction logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في موقع متميز للبيع في سيتي جيت أوبال

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نصف تشطيب في ميفيدا - جاردنز 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس استلام فوري يطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…