منازل مزدوجة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,972 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر توين هاوس متشطب استلام فوري أقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوان ليك ريزيدنسز نصف تشطيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على اقساط حتى 2030

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع من فريق اعاده البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٣٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٨٣٨٬٧٦٠ جنيه

    توين هاوس مباشر من فريق اعادة البيع - سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

4

    5

    ٣١١ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬١٢٢٬٥٩٢ جنيه

    توين هاوس للبيع من سيتي جيت Resale team

    متصدر

    Citygate Resale logo image

4

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب&استلام فوري&حمام سباحة خاص

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل شاملة الدريسينج+التكييفات+المطبخ-ميفيدا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٦٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس جاردن فيو بحرى - بمقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين اقل من سعر السوق على لاندسكيب استلام فورى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بحري في سيتي جيت جاهز للاستلام

    متصدر

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقه مميز جدا في سيتي جيت

    متصدر

    Country For Real Estate logo image

5

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مميز فى ليك فيو بوتيك بأقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بحمام سباحه لقطة باقساط - ليك فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب تشطيب المالك - في ميفيدا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٣٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بموقع استراتيجي بسعر خاص ستون بارك

    متصدر

    why solutions logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الباتيو اورو لافيستا التجمع الخامس القاهرة

    متصدر

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٩٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر سوان ليك ريزيدنس استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام | ليك فيو بوتيك

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليان صبور – أقل سعر وتشطيب كامل

    متصدر

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع مميز في كايرو فيستيفال ستي .

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز بمقدم 5٪ تقسيط 8 سنين سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٥٣٬٢٥٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض توين هاوس 377 متر بسعر مغري سعادة

    متصدر

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف ماستر بمقدم و اقساط جاهزة للاستلام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 4 غرف في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…