منازل مزدوجة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,967 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توينهاوس باقل سعر في ايتوال دو فيل موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    ايتوال دو فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس315م استلام فورى فيو لاند سكيب فى لافيستا

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرة للبيع – فرصة وسعر لا تتكرر – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخيرة توين هاوس متشطب بالكامل في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع متميز في الباتيو اورو التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ارض وافضل فيو توين هاوس في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٬٣٣٦٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري سنترال بارك فيو بتقسيط مريح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر توين هاوس استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مطل مباشرة على البحيرات و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوان ليك ريزدينس فيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو مميز لاندسكيب بقسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٢٤١ متر مربع

    ٩٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ميفيدا إعمار (Mivida)

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين متشطب في بلاجيو علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس-أقل اوفر في السوق لوكيشن مميز-استلام فوي

    Right Direction logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب مع 9 تكييفات باطلالة مميزة - استلم الان

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع على فيو مفتوح وأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Stei8ght بمقدم و اقساط استلام ٢٠٢٧

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مودرن استلام فوري في هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بحمام سباحة استلام فوري بالتقسط

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لي روا متشطبه بالتكيفات في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الباتيو اورو للبيع باقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن ممتاز ومبني و تسليم اخر السنة

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع في ميفيدا - موقع مميز جداً

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في El Patio 2 توين هاوس مميز بإطلالة مفتوحة

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…