منازل مزدوجة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,967 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر ستاندألون تقسيط فى بالم هيلز Palm Hills

    Sonic For Real-Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في فيليت نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس بموقع لوكيشن مميزللبيع في سعاده

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس متشطب بالكامل وعلي فيو مفتوح

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة متشطب بالكامل350م واستلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل فيو لاندسكيب ف هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اقل سعر فالماركت ف هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس فاخر للبيع فيو لاندسكيب- هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده مميزه باقل من سعر السوق في سوديك فيليت

5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن متشطب 280م للبيع باقل فى هايد بارك

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس ريسيل 414 متر في كمبوند البات

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - باتيو 3 لافيستا القاهرة الجديدة

    Aspire Properties logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر توين هاوس متشطب استلام فوري أقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 280م فيو لاند سكيب استلام فورى

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا توين هاوس 300م استلام فورى باقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للاستلام-ماونتن فيو هايد بارك

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع بفيو مفتوح استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للاستلام فيو مفتوح بسعرلقطة

    Mr .Estates logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض كواترو استلام فورى

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ب اقل مقدم في زد ايست متشطبة بالكامل

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص توين هاوس استلام فوري في سوان ليك بالصيانه

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس استلام فوري بارخص سعر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توين هاوس مكتمل التشطيب في موقع متميز.

    Country For Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…