منازل مزدوجة للبيع في قسم مرسي مطروح

143 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-بحري-متشطب-خطواط للبحر-لوكيشن مميز

    Spade consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٦٦٣٬٣٣٦ جنيه

    امتلك توين هاوس جاهز للاستلام في سيلفر سانس

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب فى سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع متميز - فوكا باي راس الحكمة

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحرية متشطبة بالكامل بالتقسيط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز تشطيب كامل ومجهزة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس سي فيو بمقدم10% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيسيليا لاجونز تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من غير أوفر موقع مميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر دايركت على اللاجون-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي البحيرة متشطب بالتكييفات سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ريسيل بسعر لقطة (أرضي + أول +روف) استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة صف خامس بإطلالة مباشرة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق استلام فوري تشطيب كامل يري البحر

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لإعادة بيع شاليه توين هاوس في سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بموقع مميز جدًا – بحري-تقسيط حتى 10 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس سيلفر ساندس استلام فوري متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١١٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٧٤١٬٨٣٦ جنيه

    توين هاوس متشطب مطل على البحر للبيع في سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٤٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٦٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس لاجون فيو للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر عرض لتسليم مبكر توين هاوس في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو توين هاوس للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل في الماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز واجهه بحري توين هاوس 307 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم | سي فيو | متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل للبيع ف ألماظة باي

    متصدر

    The Way logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع