منازل مزدوجة للبيع في قسم الضبعة

134 عقارات أخرى
  • منزل مزدوج - 4 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي - قسم الضبعة - الساحل الشمالي
    منزل مزدوج - 4 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي - قسم الضبعة - الساحل الشمالي
    10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام اللاجون مباشرة توين هاوس مميز واجهة بحري

    متصدر

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٤٥٬٣٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجوون - بحري - سوان ليك الساحل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٩٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه الفرش بسعر لقطه صف اول ع البحر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٤٥٬٣٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري - صف اول علي اللاجوون - سوان ليك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول توين هاوس متشطب على البحر في لا فيستا باي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مفروشة على اللاجون

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا ٤ غرف - أول صف لاجون - بحري

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز - توين فيلا ٥ غرف نوم - بحري

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة بالفرش و الاجهزة في لافيستا باي

    Susqual Management logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون توين ريسيل متشطبة في SwanLake الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بحرية مميزة في لافيستا باي إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٢٬٢٨٥٬٥٤٨ جنيه

    توين هاوس سول إعمار مطل مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٧٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مكتمل التشطيب مطل على البحيرة غزالة باى

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالتكيفات قرب فوكا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على اللاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بحرية في لافيستا باي إيست بموقع

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في دي باي – تطوير مصر | الساحل

    Beltone logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٦١٩ جنيه

    توين هاوس صف تانى على البحر للبيع فى ساوث ميد

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس يطل مباشره علي البحرللبيع في لافيستا باي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول للبيع في لا فيستا باي

    Beltone logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف | إطلالة على المارينا | تشطيب كامل

    Property Network logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٢٧٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا242م بفيو بحر متشطبه استلام فورى بمقدم7 مليون

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بدون أوفر استلام سنة لاجون فيو في سعادة

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب صف ثاني على البحيرة في سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري متشطب صف أول من البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع