فلل للبيع في الغردقة

1,316 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الجونه على اللجون Cyan The Range

    Bold Egypt logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بحرى فى مكادى الغردقة البحر الأحمر .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف بحرى فى مكادى هايتس فى لبحر الأحمر .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باي استلام سنه وقسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف فى البحر الاحمر من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بحرى فى مكادى الغردقة البحر الأحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر متشطبه بالكامل استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف + ناني صف اول على البحر استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف + ناني صف اول على البحر استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر و اللاجون 3غرف تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا متشطبة صف اول علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    5 - 7 غرفة

فلل للبيع في الغردقة.. خيارات متنوعة ومميزة

فلل للبيع في الغردقة على بروبرتي فايندر

تتسم مدينة الغردقة بالعديد من المميزات التي تجعل منها الوجهة السياحية المفضلة للكثير من المحليين والأجانب حيث يأتي إليها الأفراد من جميع أنحاء العالم، فبالرغم من تاريخها القصير إلا أنها أصبحت من أكبر وأشهر المدن السياحية بمحافظة البحر الأحمر في مصر وذلك بفضل احتوائها على العديد من مقومات النجاح. وتنفرد المدينة بموقعها الاستراتيجي حيث تشغل مساحة 40 كم من الشريط الساحلي للشاطئ الغربي للبحر الأحمر.

كما تشتهر الغردقة بمياهها الفيروزية الصافية ورمالها الذهبية ومناخها المعتدل طوال العام، ولذلك يفضل الكثير من الأفراد البحث عن فلل للبيع في الغردقة. وقد سميت المدينة بهذا الاسم وفقا لشجر الغردق المنتشر بها بكثرة، كما أنه يعد الملتقى الذي يجتمع فيه الصيادون للقيام برحلات الصيد ويمثل نقطة العودة أيضا. وقد تطورت المدينة مع مرور الوقت إلى أن أصبحت مركزا بحريا عالميا والمكان المفضل لهواة الرياضات المائية والغوص وغيرها.

وبالرغم من تصنيفها على أنها من ثلاث أفضل مناطق للغوص إلا أنها تعد الوجهة الترفيهية المفضلة للجميع حيث أنها تجمع ما بين الراحة والهدوء وكذلك المتعة والجمال، كما أنها تضم مجموعة متنوعة من المنتجعات العلاجية والتي بدورها تساعد على شفاء الكثير من الأمراض مثل الصدفية والأكزيما وغيرها.

مميزات فلل للبيع في الغردقة

مميزات فلل الغردقة

تعتبر مدينة الغردقة من أجمل الوجهات السياحية في مصر حيث تشكل المناظر الطبيعية الساحرة والمساحات الخضراء بها عنصر جذب كبير للسياح، كما أنها تعد الاختيار الأنسب للراغبين في الاستجمام والاسترخاء في منطقة هادئة بعيدا عن صخب مدينة القاهرة وضجيجها. وتضم مدينة الغردقة العديد من المعالم ومناطق الجذب والتي تتمثل في جزيرة أم قمر وجزر الجفتون وأبو رمادة والفنادير ومجاويش وشدوان وأبو منقار وشعاب كارلوس ووادي الحمامات والمعهد القومي لعلوم البحار والاكواريوم ودير الأنبا أنطونيوس ودير الأنبا بولا وغيرها.