فلل للبيع في الغردقة

1,377 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات - 5 غرف بجاردن و Pool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر مباشر على لاجون قريب للبحر

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٨٬٩١٢٬٣٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري متشطبه باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول | جاهزة بالكامل وقريباً

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك الجاهزة بالكامل في انتظارك | وحدات محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف اول على اللاجون استلام قريب بمقدم 5 %

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مطل على البحر و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مطل على البحر و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول متشطبه بالكامل و بمقدم 10% فقط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa 4bed fully finished 5% DP \ 10Y installment!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب بالكامل علي البحر 5% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب بالكامل علي البحر 5% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

فلل للبيع في الغردقة.. خيارات متنوعة ومميزة

فلل للبيع في الغردقة على بروبرتي فايندر

تتسم مدينة الغردقة بالعديد من المميزات التي تجعل منها الوجهة السياحية المفضلة للكثير من المحليين والأجانب حيث يأتي إليها الأفراد من جميع أنحاء العالم، فبالرغم من تاريخها القصير إلا أنها أصبحت من أكبر وأشهر المدن السياحية بمحافظة البحر الأحمر في مصر وذلك بفضل احتوائها على العديد من مقومات النجاح. وتنفرد المدينة بموقعها الاستراتيجي حيث تشغل مساحة 40 كم من الشريط الساحلي للشاطئ الغربي للبحر الأحمر.

كما تشتهر الغردقة بمياهها الفيروزية الصافية ورمالها الذهبية ومناخها المعتدل طوال العام، ولذلك يفضل الكثير من الأفراد البحث عن فلل للبيع في الغردقة. وقد سميت المدينة بهذا الاسم وفقا لشجر الغردق المنتشر بها بكثرة، كما أنه يعد الملتقى الذي يجتمع فيه الصيادون للقيام برحلات الصيد ويمثل نقطة العودة أيضا. وقد تطورت المدينة مع مرور الوقت إلى أن أصبحت مركزا بحريا عالميا والمكان المفضل لهواة الرياضات المائية والغوص وغيرها.

وبالرغم من تصنيفها على أنها من ثلاث أفضل مناطق للغوص إلا أنها تعد الوجهة الترفيهية المفضلة للجميع حيث أنها تجمع ما بين الراحة والهدوء وكذلك المتعة والجمال، كما أنها تضم مجموعة متنوعة من المنتجعات العلاجية والتي بدورها تساعد على شفاء الكثير من الأمراض مثل الصدفية والأكزيما وغيرها.

مميزات فلل للبيع في الغردقة

مميزات فلل الغردقة

تعتبر مدينة الغردقة من أجمل الوجهات السياحية في مصر حيث تشكل المناظر الطبيعية الساحرة والمساحات الخضراء بها عنصر جذب كبير للسياح، كما أنها تعد الاختيار الأنسب للراغبين في الاستجمام والاسترخاء في منطقة هادئة بعيدا عن صخب مدينة القاهرة وضجيجها. وتضم مدينة الغردقة العديد من المعالم ومناطق الجذب والتي تتمثل في جزيرة أم قمر وجزر الجفتون وأبو رمادة والفنادير ومجاويش وشدوان وأبو منقار وشعاب كارلوس ووادي الحمامات والمعهد القومي لعلوم البحار والاكواريوم ودير الأنبا أنطونيوس ودير الأنبا بولا وغيرها.