بيوت و فلل للبيع في العين السخنة

375 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية لافيستا3 للبيع فيلا صف اول-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Stndalone بمنتجع أزها موقع مميز بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون موقع مميز للبيع في منتجع فينيسيا

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز للبيع قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع أزها – العين السخنة مرحلة أوفا

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا 6

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول ع البحر,الوادى-العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٢٬٧٩٩ جنيه

    فيلا 150م فيو خيالي علي البحر وواخد VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز منتجع ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا صف اول تشطيب بالتكيفات علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري في المونت جلالة في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 19 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬١٩١٬٥٥١ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في ازها بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - فيو جولف وحمام السباحة -

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | المونت جلالة فيو على البحر والجبال

    Flag square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مقدم 1,000,000 فيلا 150م Sea View أو بخصم 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن للبيع متشطبة ع البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة - بفـيو كامل للبحر من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٤٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو كامل للبحر + اللاجون من كل غرفة اعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 685 متر صف اول اطلالة بحر - مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • تلال شورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٢٥٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر فيلا كورنر كاملة التشطيب ٣٦٠ درجة خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مرحله (هاند1) بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • مورانو وادي دجله

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٣٦٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…