بيوت و فلل للبيع في العين السخنة

376 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - إطلالة مفتوحة على اللاجون - بحري

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا ٤ غرف بسعر مميز وحديقة واسعة 160م

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م مستقلة علي البحر بالسخنة استلام فوري

    sherwoods property logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,200,000 =فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبـحر - فيو من كل غرفة - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الصف الأول بفيو مبهر وحديقة كبيرة

    Remax 360 logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فاخرة 7 غرف | حديقة كبيرة - مرحلة اولي

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة علي لاجون مباشرةفي مونتي جلالة السخن

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 6 نوم - تشطيبات خاصة + حديقة كبيرة تلال

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر متشطبة بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلك في ازها السخنة متاحة الان

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون بأقل سعر للبيع سي فيو متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 750K فيلا LUXURY شايفه البحر من جميع الزوايه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2 مليون استلم فيلا مستقله - صف اول +قسط 9 س

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • تلال شورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٤٥٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون دايركت ( 4 غرف ماستر + Pool )

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ( 300م - حديقه 350م ) بمقدم 2 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بتشطيب فاخر بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و خطوات من حمام السباحة بحري صريح

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني على البحر استلام فوري متشطبة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروشة بالكامل - ⁠فيو على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا لقطة للبيع – الصف الأول على البحر |

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في عين باي صف اول علي الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى في قرية بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • لافيستا راي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا

    2 - 3 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…