بيوت و فلل للبيع في قسم مرسي مطروح

676 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٥٣٬٧٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بالتكييفات و مباشر للبحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مباشره للبحر مجهزه بالكامل بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٦٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٩٬٧٠٨٬٩٠٠ جنيه

    أسهل سداد لفيلا صف اول للبحر في احدث طرح لرأس حكمه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٣٨٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر-تصميم عالمي أحدث طرح لرأس الحك

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن مباشره على البحر أسهل سداد في أحدث طرح

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهزة للاستلام بحمام سباحة خاص متشطبة

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة للبيع في سيلفر ساندس

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في مرسى باغوش الساحل الشمالي

    D.Signature logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة البحر تشطيب كامل بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول | جاهزة بالكامل وقريباً

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بإطلالة كاملة على البحر |

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦١٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 346م² بإطلالة بحرية وبحيرة بانورامية

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ٣٦٩٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف مطل علي البحر استلام فوري 5% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • مازيج فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    2 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف مطل علي البحر استلام فوري 5% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4غرف صف اول بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة V3B في سيلفر ساندز | إطلالة بحر | 5غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في سيزار تشطيب كامل استلام فوري

    The Way logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬١٣٥٬٨٠٠ جنيه

    طرح جديد! أستلام2028 فيلا مباشره للبحر بأفضل سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٩٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا حنيش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    استوديو, 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٦٦٥٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مجهز و مباشر على البحر-استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٣٣٥٬٥٤٠ جنيه

    فيلا مميزه صف اول على البحر بسعر الطرح استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر فيلا صف اول علي البحر علي 7 سنين !!!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الجاهز بدفعة أولى 5%!!!!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٤٬١٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Delta Real Estate Investment & Development
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كريستالز نورث كوست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في قسم مرسي مطروح
مؤشرات حول أداء المجتمع
قسم مرسي مطروح

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…