شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

28,608 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن من المالك فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بخصم مميز على الكاش بعد دقائق من AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه 3 غرف بخصم 50% بفيو على 3 وجهات بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بفيو مفتوح بحري بالكامل بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن فى كمبوند iCity نيو كايرو

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر 3غرف إستلام فوري موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بتقسيم ذكي (165 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه (195متر )تشطيبVIP بالمطبخ+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأقل سعر من لافيستا بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شقه (164متر) بأميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨١٧٬٩٦٨ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الباتيو أورو لافيستا- بأفضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فورا شقه (215 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…