شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

27,776 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Stone Residence بالقاهرة الجديدة

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنس القاهرة الجديدة متشطب

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Patio Oro بالقاهرة الجديدة باقل سعر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي+جاردن للبيع بأرقى مناطق التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ليك فيو1 التجمع بسعر لقطه ريسيل

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع ف بالم هيلز التجمع باقل سعر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار النادي الاهلي الجديد بيت الوطن

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز سعر شقة للبيع في بيت الوطن 190 م

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي بعد 500 م من النادي الاهلي بسعر لقطة

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 160 م استلام فوري بالعداد

    El-Nemr LTD logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م في بيت الوطن بسعر مش هيتكرر تاني

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري 150م في اللوتس الجنوبية

    El-Nemr LTD logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا 200 م بجاردن خاصة 100 م

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رووف 220 م نموذج 6 استلام فوري بالعداد

    El-Nemr LTD logo image

    شارع معز الدولة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 م سوبر لوكس للبيع في البنفسج عمارات

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن متشطبة 180 م في البنفسج 12

    El-Nemr LTD logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام فوري في هايد بارك فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع برايم لوكشين في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر ل شقة 216 م استلام فوري فيو لاندسكيب

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في Club Park متشطبه فيو النادي

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأكبر مساحه 255متر في ايستاون سوديك

    Prime Company logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في سوديك فيليت نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 196م الرحاب فيو الفيلات ناصية بسعر لقطة

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • كريك فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…