شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

28,287 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 2نوم بجوار هايد بارك بالتجمع+خصم35%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بارخص سعر في الماركت بلوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس بالمطبخ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 2 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن دابل فيو في قلب الجولدن اسكوير

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بإطلاله مميزه على المسبح في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيلا للبيع في البنفسج 6 – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٨٤٦ جنيه

    ادفع 6,355,846 واستلم شقتك دايركت علي طريق السويس

    Empire real estate and investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه متشطبه بالكامل 189 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | تشطيب ألترا سوبر لوكس | استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٥٥٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة 4غرف بسعر مغري متشطبة-اميز لوكيشن ف التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - بأقل سعر ولوكيشن لقطة وفيو مميز

    Right Direction logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر متشطبة بالمطبخ وتكييفات 142م استلام

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 130م + جاردن 50م استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كريك تاون, التجمع الاول استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دابل فيو من جميع الغرف - التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 (District 5) | فيو مفتوح

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام السنه في واتر واي بالمطبخ والتكييفات

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…