شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

28,234 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ديستريكت5 بالقاهرة الجديدة باقل سعر

    متصدر

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 537الف امتلك شقه117م دور متكرر قسط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800,000 شقة(145م) للبيع بجوار كايرو فيستيفال

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتى بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة غرفتين كورنر استلام فورى فى تاج

    متصدر

    ARC Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين للبيع في بالم هيلز بسعر خاص

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن موقع مميز في باتيو اورو افضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت+aCs

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو برايم لوكيشن بسعر مميز

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م +جاردن 109 فوري في فيفث سكوير جولدن سكوير

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220 متر في لوكيشن مميز داخل الباتيو اورو

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريم لوكيشين فيو لاجون جاهز-اقل سعر ف الماركت

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع علي التسعين الشمالي بجانب ال AUC

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م بخصم 30% و اقساط تصل الي 10 سنين - مدن

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف للبيع بدون مقدم وأقساط 12 سنه-نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% + اقساط امتلك شقة بحديقة في ايكون ريزيدنس

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة متشطبه برايم لوكيشن في التجمع

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل برايم لوكيشن تشطيب فاخر في ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة144م ألترا سوبر لوكس ريسيل استلام فوري ليك فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م بجاردن استلام فوري للبيع ريسيل - ليك فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز نيو كايرو استلام قريب متشطبه بخصم

    متصدر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م فيو مفتوح 3 غرف للبيع ريسيل / جالريا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل تشطيب الترا سوبر لوكس - جاليريا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة متشطبة 3غرف للبيع ريسيل - ذا سكوير

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…