شقق للبيع في النزهة

732 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١٧٥م² للبيع شارع سيد زكريا بشيراتون

    Good Deals logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • الجار شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,الجار شيراتون

    1 - 3 غرفة

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة الدور بميدان الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 150م بشيراتون مصر الجديدة بأقل سعر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في القاهرة الجديدة - عمارات مصر للتعمير

    Better Estate Investment logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع مسجلة بميدان الحجاز مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بأفضل لوكيشن في شيراتون وبتقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيزولا شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,شارع الصعقه,ايزولا شيراتون

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(140م) بجاردن خاصه كأنها فيلا مصغره تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعاينه في شيراتون وبخصم 48%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع واجهه جوزيف تيتو في كمباوند ريتش هاوس

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٥٠م للبيع بالقرب من الكلية الحربية

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فالور شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,فالورى

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م ((متشطب جاهز للتسليم)) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م (متشطبة جاهز للتسليم ) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 176م بمقدم 2.5مليون بالتقسيط

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك 3نوم متشطبة بأقل سعر في شيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم750.000كمبوند الجار بجوار اوبن اير مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و متشطبة و بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بجوار سيتي سنتر الماظا بقلب شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 180م تشطيب كامل بشارع عمار بن ياسر

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 320م² للبيع في مصر الجديدة – تقسيط متاح

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 280 متر تشطيب سوبر لوكس بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ستودا شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,ستودا

    2 - 3 غرفة