شقق للبيع في مدينة العلمين الجديدة

851 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بأفضل مكان واقل سعر في مزارين بوليفارد

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بأبراج العالمين استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج العالمين برج ذا جيت بسعر لقطة 210 م فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 90الف للمتر وحده بفيو بحر دور فوق ال 30-جراج

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين الجديدة) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره ب 95الف للمتر غرفتين بجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيوبانوراما تشطيب فندقي للبيع ف ابراج العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238 م برايم لوكيشن بقسط ع 12سنه للبيع العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ابراج العلمين \ U.C: SA01137

    متصدر

    Dk REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 128م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 69 م ( الحي اللاتينى ) العلمين الجديد

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (أبراج العلمين - سيتي ايدج) 115 م

    RE/MAX Avalon logo image

استوديو

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل في واحدة من أفخم وأرقى الوجهات الساحل

    ICONIC logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 740 الف فوري بالعلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في مزارين تشطيب كامل بفيو علي بحر مباشر

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٨٤٠ جنيه

    ستديو في دور فوق ال30وفيو لاجون مباشره ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…